4. zpráva

Ve firmě Premium holidays práce pokračují takto: • Finanční oddělení právě zpracovává seznam restaurací. Objeví se v něm náhled do menu a ceníků. Další práci zastává grafické a webové oddělení, které startuje práce na informačních a poutacích letácích.

4. komunikační zpráva

Ve firmě Premium holidays práce pokračují takto:

Finanční oddělení právě zpracovává seznam restaurací. Objeví se v něm náhled do menu a ceníků. Najdete v něm výběr nejlepších restaurací jak z Horního Maršova, tak z Horní Malé Úpy či Pece pod Sněžkou. Někteří jedinci, ti ve sportu výkonnější, si určitě rádi udělají zajížďku na slunné Pomezky, nebo do velice rušné, aktivní a společenské Pece.

Finanční oddělení také vypracovává přehled zdejších ubytovacích zařízení. V tomto seznamu naleznete nejlepší výběr pensionů, hotýlků a chalup nejen z Horního Maršova, ale i jeho blízkého okolí.

•Další práci zastává grafické a webové oddělení, které startuje práce na informačních a poutacích letácích. Začínáme dávat dohromady seznamy skibusů, ubytování, restaurací a hlavně připravovaného sportovního vyžití. Postupně plní i webové stránky.

•Co se týče komunikace s vyššími orgány a s odborníky, byly zaslány emaily. Jeden panu starostovi, ve kterém se ho tážeme na finanční rozpočet pro vybudování a údržby nové či nových běžeckých tras. Čekáme na odpověď.

Další email byl odeslán panu Hájkovi poté, co nám odpověděl na předchozí email, ve kterém jsme se ho ptali na vhodnost námi vyprojektovaných tras. Odpověděl nám, že by bylo nemoudré řešit to dlouhými, nekonečnými a nespolehlivými maily a že by bylo fajn naplánovat sezení, při kterém se dohodneme na nejlepším řešení tras. Zatím to vypadá, že se s ním uvidíme nějaký čtvrtek.

A to bude o naší práci pro dnešek asi vše, až bude zase něco nového, určitě se ozveme a dáme vědět, jak to u nás šlape.

Hezký den přeje za celou firmu její ředitelka Barbora Kopecká.