5. komunikační zpráva

Přes tři týdny už komunikujeme, spekulujeme a vymýšlíme s panem Hájkem nejvhodnější trasy. Uspořádali jsme s ním již tři setkaní, z toho dvě se konala ve škole a při jednom jsme vyrazili na obhlídku terénu.

Dobrý den, ze začátku bych se chtěla za celou firmu omluvit, že jsme již delší dobu nenapsali komunikační zprávu. Máme toho teď všichni požehnaně, čtvrtletí, Velikonoce a devátá třída má za dveřmi příjímací zkoušky. Nicméně i přesto, že jsme vám již delší dobu nedali vědět, máme pro vás pár novinek.

Přes tři týdny už komunikujeme, spekulujeme a vymýšlíme s panem Hájkem nejvhodnější trasy. Uspořádali jsme s ním již tři setkaní, z toho dvě se konala ve škole a při jednom jsme vyrazili na obhlídku terénu. Tato první dvě sezení se týkala ptaní se sami sebe, kde by se nám nejvíce líbilo zhotovit novou běžkařskou trasu, a tak jsme se během těch to dvou setkání dostali k jedné konkrétní lokalitě, do které jsme minulé pondělí vyrazili. Tato vybraná lokalita se tedy nachází v okolí tzv. Pražačky. Na přání pana starosty jsme tedy vymysleli běžecký okruh, který můžete vidět na přiloženém nákresu.

Tento okruh tedy budeme zřejmě ještě dále propracovávat s panem Hájkem prostřednictvím mailů, ale myslím si, že toto by mohl být už finální návrh.

Co se týče přidávání příspěvků na webové stránky, vždy když vypracujeme nějaký materiál k projektu, uveřejní ho na našem odkazu webové oddělení.

V dalším bodu bych asi zmínila vypracované dotazníky. Dotazníky byly rozdány mezi obyvatele Maršova, ale také i mezi lidi z blízkého okolí.

Bohužel se nám vrátila hrubá půlka. Budeme si muset dotazníky prohlédnout a zhodnotit, jestli by názory lidí byly v souladu s naším návrhem. Pokud ano, budeme nejspíš dále komunikovat s panem starostou a budeme ho žádat o jeho názor na tento návrh.

Tak doufejme, že všichni budou pro, další návrhy k vymýšlení by už byly časově i morálně neúnosné.

Za firmu Premium Holidays Barbora Kopecká