ZŠ Horní Maršov

Naše výstupy

Závěrečná konference - Vrchlabí

Čas utíkal a najednou tu byl květen a závěrečná konference. Dolaďovaly se poslední detaily na našich výstupech – plakátu, letáčku a videospotu. Když nastal osudný čtvrtek 14. 5. 2015, všichni byli nervózní. K předvedení naší práce byli vybráni ti nejpovolanější, samozřejmě Barbora Kopecká, kterou...

Exkurze do Sedmihorek

Chvíli před ukončením projektu „Jak šetrně podnikat“ se žáci 8. a 9. třídy vydali z objektu školy do divočiny do Českého ráje.

Závěrečné práce nad projektem

3. setkání

Jen se tak rychle poohlédneme za uplynulým čtvrtkem. Přišla za námi slečna ze SEVERu, probírali jsme s ní naši již hotovou práci a práci, která nás ještě čeká.

5. komunikační zpráva

Přes tři týdny už komunikujeme, spekulujeme a vymýšlíme s panem Hájkem nejvhodnější trasy. Uspořádali jsme s ním již tři setkaní, z toho dvě se konala ve škole a při jednom jsme vyrazili na obhlídku terénu.

4. zpráva

Ve firmě Premium holidays práce pokračují takto: • Finanční oddělení právě zpracovává seznam restaurací. Objeví se v něm náhled do menu a ceníků. Další práci zastává grafické a webové oddělení, které startuje práce na informačních a poutacích letácích. ...

Naše logo

Naše logo

3. zpráva

Čas letí jako voda a máme tu třetí zprávu o činnosti naší cestovní kanceláře.

Návrhy tras

Navrhli jsme běžkařské trasy v našem okolí. Můžete se podívat.

Stránky